O FIRMIE

Dlaczego my?

Od kilkunastu lat zajmujemy się wszelkimi syntetykami stosowanymi w budownictwie i inżynierii środowiska.

Wcześniej działaliśmy pod firmą P.P.H.U. BUDEX, jednakże ciągły rozwój wymusił konieczność zmiany formuły prowadzonej działalności - stąd też zmiana w 2011 roku osobowości prawnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością - BUDEX GEOSYNTETYKI SP. Z O. O.

Stale współpracujemy z grupą około 200 składów budowlanych i firm wykonawczych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: geomembrany, geowłókniny, geotkaniny, maty antyerozyjne, maty drenażowe, geosiatki, geokraty, agrotkaniny i agrowłókniny, membrany dachowe, folie budowlane i izolacyjne, wiatroizolacje, membrany basenowe i do oczek wodnych, paroizolacje, membrany do izolacji poziomej i pionowej fundamentów, bentomaty, geokompozyty, kraty trawnikowe i inne wyroby z tworzyw sztucznych mające zastosowanie w inżynierii, ochronie środowiska i budownictwie - więcej informacji na stronie: www.budex.net.
Drugą gałęzią naszej działalności jest kompleksowe WYKONYWANIE USZCZELNIEŃ GEOMEMBRANĄ (ZGRZEWANIE) między innymi: oczyszczalni ścieków, stacji benzynowych, tac zbiorników, niecek basenów, zbiorników wodnych, składowisk odpadów przemysłowych, parkingów, placów demontażu samochodów („szrotów”) i tym podobnych obiektów.

Nasza oferta asortymentowa jest ciągle poszerzana i uaktualniana o nowe produkty. Wszystkie oferowane przez nas produkty są na bieżąco uzupełniane w naszych magazynach, co daje pewność firmom współpracującym z nami, iż nie nastąpi jakikolwiek przestój w ich pracy. Równocześnie gwarantujemy wysoką jakość materiałów i usług przy konkurencyjnych cenach.

Dewizą naszej firmy jest realizacja każdego zamówienia w jak najkrótszym czasie.

Proponujemy Państwu zawsze fachową i miłą obsługę. Działamy szybko i sprawnie. Każdy Klient i jego zamówienie jest traktowany z najwyższą powagą i dbałością o jego satysfakcję z dokonanego wyboru.