Izolacja zbiorników – składowisk

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie pod względem między innymi budowy składowisk i dystrybucji paliw płynnych, wykonywania uszczelnień i wałów przeciwpowodziowych, budowy magazynów oraz wszelkich zleceń w budownictwie drogowym. Składowiska odpadów także są naszą niewątpliwą zaletą. Działamy w sposób dostosowany do wszelkich norm dyktowanych rozporządzeniem parlamentu europejskiego, używając tworzyw sztucznych o niezwykle wysokiej gęstości.

 

Izolacje firmy BUDEX to idealne rozwiązanie na składowiska odpadów lub do uszczelniania budowli inżynierskich

Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów, spełniając ich wymagania oraz oczekiwania. Pozwala nam na to zastosowanie najwyższej jakości sprzętów. Technologie, które stosujemy, są nowatorskie, a nasze geomembrany zasługują na szczególne uznanie. Są wykonane z polietylenu, a ich zastosowania można wyliczać w nieskończoność. Są także neutralne dla środowiska. Parametry izolacji są znakomite, niezależnie od tego, jakie środowisko je otacza. Używamy tylko materiałów hydrotechnicznych o dużej powierzchni oraz grubościach, odpornych na korozję. Wszystkie zbiorniki i każde składowisko jest dzięki temu bezpieczne.

 

Izolacja zbiorników w obrębie obiektów magazynowania

Wszelkie usługi pod względem budowy składowisk oraz wałów przeciwpowodziowych są wykonywane przez doświadczoną kadrę przy użyciu znakomitych tworzyw sztucznych, które cechuje wysoka odporność na promieniowanie UV oraz wszelkie inne warunki. Dzięki nam woda nie będzie docierać do wyznaczonych miejsc i nie będą one zbyt szybko wymagały remontu, ponieważ zostaną wyposażone w geomembrany zamontowane przez ekspertów. Korzystanie z naszych usług jest opłacalne, o czym świadczą opinie wielu zadowolonych klientów oraz fakt, że spełniamy wszelkie europejskie normy. Każdy nasz produkt jest najwyższej jakości i cechuje go grubość oraz odpowiednia folia. Wszystko przeznaczone jest do tego, aby spełnić wszelkie potrzeby klientów, którzy wymagają najlepszej geomembrany oraz składowiska odpadów.